SERVICES

DRUK WIELOGABARYTOWY

W WOLF 3D wykonujemy na zamówienie klienta figury w dowolnej skali i sposobie wykończenia. Za każdym razem przyciągają one uwagę i wywołują różne emocje. Największa dotychczas zrealizowana figura przez WOLF 3D to 7 m i 1000 kg. Modele wykonujemy na podstawie elektronicznej dokumentacji 3D dostarczonej przez klienta, zgodnie ze zgłaszanymi przez niego potrzebami oraz możliwościami przetwórczymi materiału lub opracowujemy własne koncepcje. Tworzenie figury to połączenie kilku procesów – modelowanie, przygotowanie plików wykonawczych do druku, opracowanie konstrukcji ramy nośnej z metalu, wydruk komponentów, spawanie ramy i zabezpieczenie antykorozyjne, klejenie wydruków i wygładzanie łączeń, malowanie podkładem, a na koniec malowanie artystyczne.

SZTUKA UŻYTKOWA

Zamiłowanie ludzi do wytwarzania i otaczania się pięknymi przedmiotami miała miejsce już w czasach pradawnych. Widząc duży potencjał w obecnym świecie mebli i sztuki użytkowej idąc z duchem czasu WOLF 3D rozwija się tworząc cały czas nowe projekty. W WOLF 3D jesteśmy w stanie wytworzyć przedmioty codziennego użytku, wykonywane w niewielkich partiach lub przemysłowo na dużą skalę. Każdy wytworzony mebel, stół, krzesło czy lampa posiada swój unikalny charakter. Nasi projektanci na życzenie klienta są wstanie zaprojektować i opracować koncepcję przedmiotu wraz z jego wizualizacją. Gotowe projekty również jesteśmy wstanie przygotować odpowiednio do druku.

MUZEA - REPLIKI

Dzieła sztuki i eksponaty muzealne wymagają szczególnej delikatności. Odpowiednio przechowywane i zabezpieczane, nie zawsze są dostępne, nawet dla historyków. Co więcej, w miarę upływu czasu ich odporność słabnie i każda próba inwentaryzacji czy też dokładniejszego zbadania niesie za sobą ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia. WOLF 3D posiada dedykowana ofertę dla Muzeów, która obejmuje kompleksowe usługi zarówno digitalizacji jak i wykonywania replik eksponatów poprzez druk 3D. Jesteśmy wstanie odzwierciedlić, każde dzieło sztuki tworząc 1:1 replikę danego eksponatu lub miniaturę wielkiego pomnika. Mamy za sobą kilka projektów z różnymi Muzeami, m.in. wykonanie makiet dla niewidomych.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA MARKI

Identyfikacja wizualna to sposób prezentowania i kreowania wizerunku marki firmy na rynku. Dzięki szeregom produktów i związanych z tym działań marka staje się dostrzegalna i budzi konkretne, oczekiwane i skojarzenia u odbiorców. WOLF 3D to nie tylko współpraca z agencjami marketingowymi, ale i też z klientami końcowymi. Otrzymujemy wstępną koncepcję wyglądu takiego gadżetu bądź ogólną koncepcję na bazie, której przygotowujemy kilka wersji produktu. Projekt wybrany przez klienta jest realizowany jako fizyczny produkt. Nie ograniczamy się do gadżetów jak breloki, figurki na biurko czy statuetki, wykonujemy szyldy reklamowe, panele interaktywne, uwzględniające tablety i inną elektronikę czy duże figury wchodzące w kategorię druku wielkogabarytowego. Jesteśmy otwarci na każdy szalony pomysł.

PERSONALIZOWANA PRODUKCJA

Personalizowana produkcja jest jedną z form współpracy z klientem. Polega na stworzeniu klientowi możliwości wpływania na ostateczny produkt poprzez możliwość wyboru różnych komponentów. Projekty w tym obszarze są realizowane zarówno dla przemysłu, sztuki oraz zwykłych użytkowników. Często wykonujemy prototypy i na ich bazie skalujemy zlecenie. Proces tworzenia obejmuje wiele różnych technologii od druku 3D, frezowania, termoformowana po Post-processing. Tworząc prototyp analizujemy poszczególne etapy produkcyjne i opracowujemy najbardziej optymalny proces produkcyjny, który pozwala nam odpowiednio wyskalować realizację zlecenia.

ZAUFALI NAM